Noha

10.5.2017
Závod město Touškov

V sobotu jsme se zúčastnili s Bomem závodu v Touškově, který je součástí trojzávodu Touškov - Křimice - Přeštice. Závodí se v kategoriích ZZO, ZM, BH, ZZO1, ZVV1 a IPO3 - vše bez speciálních cviků a beze stop.

Bomík dlouho netrénoval, ale vzhledem k jeho výborné fyzické kondici a chuti něco dělat, jsem s ním opět začala cvičit. Sice jsem se rozhodla krátce před závodem, ale proč ne :)

Závodili jsme jak jinak v kategorii IPO3.
Čekala jsem, že poslušnost nebude žádný zázrak, ale vyrazit po chůzi na místo odložení v sedě rovnou na vysílačku jsem tedy opravdu nečekala a metrovku, kterou standardně skáče s půlmetrovou rezervou, málem porazil tam i zpět. Plus další chybičky u přisedání, volnější aporty a nečekaný druhý povel na vysílačce nás připravili o hodně bodů, takže nakonec 72b. Naštěstí je Bomík obranář a tak jsme si spravili chuť i výsledek na této disciplíně, kde měl nečekaně krásné , těsné a prověřované revíry a celkově tvrdou obranu s výbornou ovladatelností. Díky pár chybičkám  a dodatečnému druhému povelu při odvolání z makety, kdy usedl kousek přede mnou, jsme ztratili nějaké ty body, ale celkově jsme získali krásných 95 b.

Zároveň jsme tuto kategorii vyhráli :)

 

Rozhodčí: Jirka Tyc - díky za spravedlivé hodnocení.

Figurant: Marek Strolený - díky za současnou přípravu Bomma na obranách.

Bommo - závod město Touškov - IPO3 - 1. místo

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign