Noha

Vítáme vás
na našem webu s zároveň i
v CHS Plzeňský drak

Od roku 2000 se věnuji výcviku psů dle národního a mezinárodního zkušebního řádu, pachovým pracem sportovním a v roce 2012 jsme také přidali výcvik agility, kterému se věnuje moje neteř Šárka, která má s naší Baci (SBT) velmi pěkné výsledky a kterému se věnuji od roku 2018 i já se svoji fenkou Wasabi.

Náš "kynologický tým" jsem já a moje neteř Šárka. 

Jana Krohová
bomik ja

Můj první pes - Dag z Brdských hor, Dag z Brdských horriok 2000 a jednalo se o ČSV.
Neměla jsem to původně v plánu, přesto jsme chodili na cvičák a věnovali se „tehdejší“ sportovní kynologii. Podařilo se nám složit ZZO. Dag již bohužel není mezi námi, odešel 24.4.2015.

Fram z Válovy zahradyFrama Z Válovy zahrady jsem dostala v jeho cca 2 letech - NO. S ním jsem vplula do nových výcvikových metod. Jako první zkušenost v tomto směru byl jeden z prvních seminářů na toto téma s výcvikářem a závodníkem Fransem Slamanem. S Framem jsem trénovala dle IPO - poslušnost a obrany a následně získal nového majitele.

Bommo LebensbornBomma Lebensborn  - BOM jsem získala od Jany a Víti Glisníkových.
S ním jsem se naučila mnoha novému  a  začala také závodit. Nejlepšími úspěchy byly 6. místo - Cacit 2012, NEJ poslušnost na VS  Třeboň 2013 a 12. místo v jednotlivcích a 1. místo ve družstvech na závodě Cacit 2013.

408F9178 barva

Moje druhá fenka v pořadí, tentokrát opět BOM - Engie Clever Fox.
Engie má za sebou základní výcvik dle IPO a aktuálně ji vlastní nový majitel.

408F0019Náš nový přírůstek - fenka BOT - Wasabi Deabei - moje nová naděje v IPO a nově i agility :)

 

Šárka Horová
408F0286

Baci Little Black MiracleMoje nadějná neteř, která cvičí s naší senzační fenkou stafordšírského bulteriéra Baci. Úžasná v povaze, nic neřeší, nic jí nevadí, do všeho jde s vervou a chutí a všechno jí nesmírně baví.
S Baci se zaměřujeme na sport a to  vše - stopy, poslušnost, obranu, ale primárně trénuje právě s Šárkou a společně se věnují agility, které ji oběma moc jde.
Za první krůčky s výcvikem vděčíme Evě Linkové, která se holkám maximálně věnovala na jejich prvním (a také druhém a třetím) výcvikovém táboře na LVT Miš Maš v Jihlavě, kdy Baci začínala teprve ve 4 měsících a Šárce bylo 10 let J. Aktuálně trénují v ZKO Křimice pod vedením  Katky Mertové.

V tuto chvíli mají složeno 6 x MA1 zkoušky (4x V, 2x VD), 9 x MA2 zkoušky (5x V, 4x VD)  a druhou účast na Mistrovství ČR mládeže (2015,2016) kde vybojovaly 3. místo ve družstvech a 18. místo v jednotlivcích. Jejich dalším cílem je splnit limit pro přestup do A3.

 

Naše miláčky aktuálně krmíme krmivy značky: 

 Brit  a BARF

 

O zdraví Baci a Bomma a Wasabi se stará skvělí MVDr. Katka Tatíčková a MVDr. Miroslav Svatoš

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio - foceni psu best kennel webdesign